Tags
Category Życie prywatne
uwaga grypa
W moim otoczeniu panuje obecnie bardzo agresywna grypa żołądkowa, której zasięg działania jest na tyle duży, że objął już chyba cały Włocławek i wszystkie okoliczne wsie. Z tego, co słyszałem, w przeciągu ostatnich trzech tygodni niemal każdy znajomy zdążył już złapać i przejść to paskudztwo, jednak mnie grypa omijała szerokim łukiem i zdawała się zupełnie nie wpływać na mój organizm.

Zdawała, bo już nie zdaje – dzisiaj rano obudziłem się z wysoką gorączką i potwornym bólem brzucha, co zapowiada niezbyt ciekawy rozwój wypadków. Wiedziałem jak wirus zaczyna działać, dlatego od razu po obudzeniu sięgnąłem po słuchawkę, zadzwoniłem do firmy i poinformowałem asystentkę prezesa, że tego dnia nie dotrę do biura. Szkoda, że grypa dopadła mój organizm akurat dziś, ponieważ dziś miałem oddać szefowi projekt wprowadzenia nowych filtrów gazowych do naszego zakładu produkcyjnego i liczyłem, że w związku z nim uda mi się przeforsować pomysł z niewielką podwyżką. Jako specjalista ds. ochrony środowiska zatrudniony w bardzo dużej firmie z branży chemicznej odpowiadam za przestrzeganie przez moją firmę norm i zasad związanych z ochroną powietrza i jednocześnie implementuję różne ważne zmiany.

Prezentacja mojego najnowszego pomysłu będzie musiała poczekać dopóki nie wyzdrowieję i nie wrócę do pracy, specjalista ds. ochrony środowiska Włocławek. Trzy dni leżenia w łóżku może się na coś przydadzą, bo pomiędzy kolejnymi wizytami w toalecie będę miał czas na przemyślenie tych filtrów raz jeszcze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *