Tags ,
Category Droga do zawodu
ochrona srodowiska
Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy nasza instytucja poszukuje specjalisty ds. ochrony środowiska, zajmującego się głównie gospodarką odpadami i recyklingiem. Miejscem wykonywania pracy będzie Bydgoszcz, specjalista ds. ochrony środowiska Bydgoszcz.

Od kandydatów ubiegających się o pracę specjalisty oczekujemy wykształcenia co najmniej średniego, przy czym preferowane jest wykształcenie wyższe na kierunku ochrona środowiska lub inżynieria środowiska. Dużym atutem w procesie rekrutacyjnym będzie znajomość lokalnego i globalnego rynku recyklingu odpadów, a znajomość prawa związanego z gospodarką odpadami i ochroną środowiska jest wymogiem koniecznym. Ponadto, mile widziane będzie doświadczenie we współpracy z firmami zajmującymi się recyklingiem i doświadczenie w pozyskiwaniu nowych odbiorców. Kandydat musi znać język angielski na poziomie dobrym, posiadać prawo jazdy kategorii B oraz posiadać umiejętność pracy w zespole.

Ze swojej strony oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w międzynarodowej korporacji, możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach, atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, możliwości awansu wewnątrz firmy oraz umowę o pracę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *