Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Specjalista ochrony środowiska
Miejsce pracy: Nysa
Numer: StPr/21/0171
OBOWIĄZKI:

wg programu

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wymagania: wyksztalcenie wyższe, kierunek specjalista ochrony środowiska kandydat: Staz 6 miesieczny Gwarancja zatrudnienia 6 mies, pełny etat Program POWER/RPO

Miejsce pracy:

Nysa


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Podobne oferty

Analityk - Pracownia Analiz Środowiska

Firma: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Data dodania: dzisiaj

Opis stanowiska: przygotowywanie próbek do badań wykonywanie badań fizykochemicznych (osadów, gleb, odpadów, wody, ścieków ) zgodnie z ustalonymi normami i procedurami badawczymi prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości dbałość i...

Więcej informacji

Specjalista / Starszy Specjalista w Wydziale Pomiarów i Analiz

Firma: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - ul. Jagiellońska 65/67

Data dodania: wczoraj

(Pion Ścieków / Zakład Sieci Kanalizacyjnej/ Wydział Pomiarów i Analiz) Naszym Pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z...

Więcej informacji

Specjalista ds. ochrony środowiska

Firma: ID Logistics Polska S.A.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Zgorzelec

Data dodania: wczoraj

Dołącz do naszego zespołu w nowej lokalizacji Sprawdź czym będziesz się zajmował: realizacja zadań związanych z ochroną środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju z uwzględnieniem wymagań...

Więcej informacji