Ogłoszenie numer: 4194335, z dnia 2021-02-10

Firma PPHU BM-EKOS Sp. z o.o. jest długoletnio działającą na rynku firmą oferującą usługi w zakresie badań i pomiarów urządzeń cieplno-energetycznych, pomiarów emisji gazów i pyłów, pomiarów hałasu oraz badania wody i ścieków, związanych z szeroko rozumianą działalnością przemysłową, usługową i rolniczą, badania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy, w ramach których oferowany jest szeroki wachlarz badań na stanowiskach pracy, obejmujący badania natężenia dźwięku, zapylania, substancji toksycznych, oświetlenia oraz mikroklimatu.

Specjalista ds. pomiarów na stanowiskach pracy

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie i dbałość o stronę merytoryczną badań na stanowiskach pracy.
  • Obsługę aparatury pomiarowej.
  • Pobieranie próbek do badań.
  • Sprawdzanie wyposażenia pomiarowego.
  • Monitorowanie ważności wyniku.
  • Identyfikowanie i podejmowanie odpowiednich działań dotyczących prac niezgodnych z wymaganiami badań i odstępstw.
  • Analizowanie wyniku i stwierdzanie zgodności.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Biegła umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel i edytora tekstu Word).
  • Chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji oraz umiejętności.
  • Gotowość do pracy w terenie (Wielkopolska, sporadycznie inne województwa).
  • Dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Rzetelność, uczciwość, wiarygodność i bezstronność.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek techniczny, np. Ochrona Środowiska, Inżynieria Środowiska, itp),
  • 3 lata doświadczenia w wykonywaniu badań w terenie,
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • Umiejętność obsługi programów obliczeniowych (Laborant, FoxSoft, Tarbonus),
  • Ukończone szkolenie auditora wewnętrznego oraz doświadczenie w przeprowadzaniu auditów wewnętrznych,
  • Doświadczenie w pomiarach emisji do środowiska,
  • Znajomość Systemu Zarządzania zgodnego z normą PN-EN 17025.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym.

Niezbędne dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania w zakresie wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem.