Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony środowiska
Miejsce pracy: Knurów
Nr ref.: 3789

Dla naszego Klienta, firmy usługowej z zakresu ochrony środowiska, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Knurów

Zadania:
* wykonywanie dokumentacji w zakresie ochrony środowiska (m.in. zgłoszenia instalacje, wnioski o wydanie pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza, dot. gospodarki odpadami)
* przygotowywanie koniecznych raportów
* uczestnictwo w wizjach lokalnych według potrzeb

Oczekiwania wobec kandydatów:
* wykształcenie wyższe (specjalność: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, chemia, BHP lub pokrewne)
* mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* znajomość aktualnych przepisów w zakresie ochrony środowiska (m.in. Prawo wodne, Prawo ochrony środowiska; Ustawa o odpadach; Ustawa OOŚ)
* czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
* możliwość rozwoju zawodowego
* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. bony świąteczne, wczasy pod gruszą, szkolenia)

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.