Grow with us.
Worldwide.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych ● Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej ● Inwestujemy w innowacje od 1897 r. ● Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół ● 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Ref.No: SOŚST 05/2021

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.:

  • Koordynowanie projektów z zakresu ochrony środowiska (gospodarka odpadami, wodno-ściekowa, ochrona powietrza, emisja hałasu).
  • Bieżąca kontrola procedur zakładowych.
  • Składanie wniosków, konsultowanie i uzgadnianie projektów z odpowiednimi służbami, uzyskiwanie pozwoleń i decyzji środowiskowych.
  • Współpraca z Wydziałem i Inspekcją Ochrony Środowiska, udział w kontrolach oraz realizacji zaleceń pokontrolnych;
  • Kontakt z odbiorcami - koordynowanie i monitorowanie pomiarów, badań i odbiorów;
  • Nadzór nad dokumentacją, prowadzenie ewidencji, sprawozdań, statystyk i naliczanie oraz dokonywanie opłat wynikających z przepisów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku – najlepiej w firmie produkcyjnej.
  • Kierunkowego wykształcenia wyższego.
  • Praktycznej znajomości przepisów z zakresu ochrony środowiska.
  • Odpowiedzialności, sumienności, wytrwałości i dobrej organizacji pracy.
  • Znajomości języka angielskiego – mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży.
  • Możliwość dalszego rozwoju umiejętności – uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Bieżące wsparcie podczas procesu onboardingu.

Podobne oferty

Firma: Purinova Sp. z o.o.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Data dodania: dzisiaj

miejsce pracy: Bydgoszcz Twój zakres zadań: Nadzór nad gospodarką odpadami na terenie firmy, Nadzór nad gospodarką wodno-ściekową, Kontrola i zlecanie badań lub analiz wynikających z posiadanych decyzji administracyjnych (np. analiza hałasu),...

Więcej informacji

Specjalista ds. Ochrony Środowiska i Zarządzania Chemikaliami

Firma: Polpharma Biologics

Miejsce pracy: mazowieckie / Duchnice

Data dodania: wczoraj

Twoja rola: Szukamy obecnie do Działu BHP i Ochrony Środowiska osoby, która dołączając do nas wniesie nie tylko swoje doświadczanie, pomysłowość, pracowitość, ale też dużo pozytywnej energii :) Twoje zadania Opracowywanie procedur dotyczących ochrony...

Specjalista ds. ochrony środowiska & Inżynier wsparcia

Firma: NES Global Talent

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie /

Data dodania: 2021-06-21

Zakres obowiązków: Przygotowanie dokumentacji jakościowej i środowiskowej w tym ESAP, Codzienne zarządzanie kwestiami środowiskowymi i jakościowymi, Nadzór nad realizacją kontraktu na obsługę i utrzymanie. Wymagania: Inżynier ochrony środowiska,...