Obecnie dla Naszego klienta, działającego w branży odnawialnych źródeł energii, specjalisty w dziedzinie fotowoltaicznej energii słonecznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony środowiska

Zakres obowiązków:

  • Praca nad dokumentacją
  • Przygotowywanie decyzji środowiskowych (m.in. przygotowywanie kart informacyjnych, tworzenie raportów ocen oddziaływania na środowisko)
  • Przeprowadzanie interwencji na projekcie

Wymagania:

  • Wykształceniewyższe: ochrona środowiska lub pokrewne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w przygotowywaniu opracowań środowiskowych
  • Doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Duze mozliwości rozwoju