Ogłoszenie numer: 3347826, z dnia 2020-05-11

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
44-210 Rybnik, ul. Pod Lasem 62, zatrudni pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Środowiska [rekrutacja online]

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska

  • nadzorowanie i weryfikacja decyzji / pozwoleń dotyczących  odpadów oraz ich aktualizowanie zgodnie z potrzebami Spółki;
  • przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby;
  • monitorowanie zmian w przepisach, prowadzenie dokumentacji dot. ewidencji odpadów ;tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji;
  • przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie.

Wymagania

  • wykształcenie o kierunku ochrony środowiska lub pokrewne; mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży wod – kan );
  • znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy;
  • niezbędne wsparcie i narzędzia pracy.