Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy specjalista / Specjalista ds. ochrony środowiska
Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Prowadzenie i nadzór nad ewidencją emisji zanieczyszczeń wprowadzanych do powietrza, zużycia wody, wytwarzanych ścieków
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji związanej z gospodarką odpadami (m.in. BDO)
  • Sporządzanie raportów środowiskowych, naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska
  • Monitorowanie terminów pozwoleń środowiskowych
  • Udział w kontrolach i audytach wewnętrznych i zewnętrznych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości obowiązujących zagadnień i przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Precyzji i terminowości w wykonywaniu obowiązków
  • Wysokiego poczucia odpowiedzialności
  • Otwartości na nowe wyzwania
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

Podobne oferty

Specjalista / Starszy Specjalista w Wydziale Pomiarów i Analiz

Firma: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - ul. Jagiellońska 65/67

Data dodania: wczoraj

(Pion Ścieków / Zakład Sieci Kanalizacyjnej/ Wydział Pomiarów i Analiz) Naszym Pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z...

Więcej informacji

Specjalista ds. Ochrony środowiska

Firma: NES Global Talent

Miejsce pracy: mazowieckie /

Data dodania: 2021-12-03

Zakres obowiązków: Praca nad dokumentacją Przygotowywanie decyzji środowiskowych (m.in. przygotowywanie kart informacyjnych, tworzenie raportów ocen oddziaływania na środowisko) Przeprowadzanie interwencji na projekcie Wymagania: Wykształceniewyższe: ochrona...

Specjalista / Specjalistka ds. Środowiska

Firma: Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: łódzkie / Stryków

Data dodania: 2021-12-01

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA: Zapewnienie zgodności ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce oraz dyrektywami Unijnymi Przygotowywanie raportów zgodnie ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi oraz korporacyjnymi Reprezentowanie spółki przed organami...