o aspektach pracy w ochronie środowiska
Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Kierownik ds. gospodarki leśnej
Miejsce pracy: Drawsko Pomorskie
Numer: StPr/22/0928
OBOWIĄZKI:
planowanie pozyskania drewna, stała współpraca z odbiorcami drewna, kontrola i odbiór pozyskiwanego drewna, monitorownie procesu pozyskania, nadzór nad pracownikami przy pracach na terenach leśnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie mile widziane w dziezinie leśnictwamile widziany kurs brakarskidyspozycyjność, sumienność, odpowiedzialność

Miejsce pracy:

Drawsko Pomorskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim