Dla naszego Klienta będącego liderem m.in, w projektach infrastrukturalnych i projektach przemysłowych obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Specjalista ds. Środowiska
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • współpraca z działem technicznym i przetargowym przy analizie dokumentacji środowiskowej
  • wsparcie zespołów ochrony środowiska przy uzyskiwaniu właściwych zgód, a także przy realizowanych projektach, rekomendując najlepsze rozwiązania
  • archiwizowanie i analizowanie raportów środowiskowych z projektów
  • kreowanie idei związanych z ochroną środowiska oraz kulturą organizacyjną firmy,
  • prowadzenie wew. szkoleń (związanych ze zmianami przepisów czy wew. procedur w firmie).
Wymagania:
  • absolwent studiów wyższych lub podyplomowych, jednego z kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska,
  • znajomości obowiązujących przepisów,
  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego,
  • mile widziane doświadczenie, w firmie z wprowadzonym systemem zarządzania środowiskowego (ISO14001),
  • znajomość języka angielskiego B1,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • udział w ciekawym projekcie w międzynarodowej firmie,
  • dodatkowe benefity w tym m.in. opieka zdrowotna, kursy językowe
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach międzynarodowych