Category Praca i obowiązki
nowy specjalista
Do naszego poznańskiego Urzędu Miasta dołączył  niedawno nowy specjalista ds. ochrony środowiska, którego kompetentność i zaangażowanie w pracy miały zastąpić rozleniwienie i brak systematyczności charakteryzujący jego poprzednika. Już z pierwszym dniem urzędowania pana Karola, dało się poczuć wyraźny powiew świeżości i pozytywnych zmian zachodzących w moim miejscu pracy. Poczynając od osoby Karola, w zajmowanym przez niego biurze zmieniło się prawie wszystko, łącznie z wystrojem pomieszczenia i nastrojem siedzących w nim pań.

Karol to na oko trzydziestoparoletni mężczyzna od przyjemnej powierzchowności i sympatycznym sposobie zachowania. Swoim chłopięcym urokiem w ciągu paru minut podbił serca większości koleżanek z pracy, a przekonanie do siebie nawet tych najbardziej zatwardziałych i niemiłych również nie sprawiło mi większego problemu, specjalista ds. ochrony środowiska Poznań.

Wiem, co mówię, bo sama jestem jedną z rzeszy pracownic, które uważają, że nowy specjalista to chłopak o złotym sercu i wyglądzie aniołka. Dla każdego jest miły, uczynny i chętny do pomocy, zwłaszcza w sprawach komputerowych, które podobno są jego pasją. Od kiedy Karol znalazł się w Urzędzie, funkcja administratora systemów informatycznych przestała być potrzebna, bo Karol zajmuje się niemal wszystkimi, mniejszymi lub większymi komputerowymi problemami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *