Tags
Category Życie prywatne
lepiej niz sadzilam
Nie mam pojęcia jak to się wszystko potoczyło, ale gdy ostatnio, przez przypadek, na mieście spotkałam moją dawną koleżankę z liceum byłam w ogromnym szoku jak bardzo Ewelina zmieniła się przez ostatnich 6 lat. Myślałam, że do końca życia zapamiętam ją jako grubą nastolatkę, która miała duże problemy z językiem angielskim i która ze swoim władczym charakterem potrafiła rządzić wszystkimi naokoło. Gdy przechadzając się po jednej z głównych ulic w Radomiu zostałam zaczepiona przez Ewelinę, w pierwszej chwili nie wiedziałam z kim mam do czynienia, bo jej wygląd zewnętrzny zmienił się diametralnie.

Ewelina była jedną z tych osób, która skorzystała z giertychowskiej amnestii w 2007 roku i mimo nie zdania jednego z przedmiotów maturalnych, jej egzamin dojrzałości został zaliczony. Ewelinie akurat nie powiodło się z językiem angielskim, co było do przewidzenia. Mimo problemów z ukończeniem szkoły średniej, Ewelinie ponoć udało się dostać na geografię. Ponoć, bo niczego nie wiem na pewno.

Na nieoczekiwanym spotkaniu w centrum Radomia moim oczom ukazała się młoda i bardzo atrakcyjna kobieta. Po dawnej nadwadze nie było śladu, i choć Ewelinę nadal trudno by uznać za szczupłą, z dodatkowymi krągłościami tu i ówdzie było jej naprawdę do twarzy. Okazało się, że Ewelina ukończyła nie geografię, a ochronę środowiska, dzięki której otrzymała pracę specjalisty ds. ochrony środowiska, specjalista ds. ochrony środowiska Radom. No proszę, jak ciekawie układają się nasze losy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *