Tags
Category Praca i obowiązki
bol plecow
Od pewnego czasu mam duże problemy z plecami. Nagle zaczął mnie boleć kręgosłup i jego okolice w odcinku piersiowym. Nie wiem co jest tego przyczyną, bo dolegliwość przyszła nagle – z dnia na dzień, a nie powstawała przez jakiś czas. Winę mógłbym zrzucić na siedzący tryb pracy, jednak nie wiem czy powinienem, bo specjalistą ds. ochrony środowiska Ostrołęka jestem od prawie dziesięciu lat, a bóle pleców zaczęły się niecały miesiąc temu.

Szukałem różnych przyczyn, zastanawiałem się nad zmianami, jakie wprowadziłem w swoim życiu, ale nic to nie dało. W ostatnim czasie nie zmieniło się prawie nic, nie zmieniłem poduszki, na któreś śpię, fotela, na którym siedzę – moje życie jest takie samo, jak zwykle.

Jeśli problem z plecami nie zniknie to chyba zdecyduję się wybrać do jakiegoś specjalisty, może on powie co mi dolega. Sam wolałbym się nie leczyć, bo znam przypadki, gdy ludzie próbując sobie pomóc tylko sobie szkodzą.

Moja mama twierdzi, że ból pleców związany jest z jakimś stresem i to tzw. nerwoból. Jakoś nie wierzę w jej teorię, bo ostatnio w firmie jest spokojniej niż zwykle. Owszem, końcówka roku była stresująca, ale teraz wszystko układa się wręcz wspaniale. Gdyby nie plecy, moje życie byłoby prawie idealne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *